Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejede mi žádná hra

Prosim o radu.Mám nový pc, Intel Duo Core3.0 Mhz, 2GB ramky, GeForce 9800. Pri hrani jakychkoliv her se mi po par minutach hra sekne a prepne do windows a napise ze program musel byt ukoncen. zkousel jsem visty i xp a nic se nezmenilo.Ovladace mam vsechny aktualni. Sel jsem pc reklamovat(barbone),ale neuznali mi reklamaci ze je chyba v softwaru.Delali testy Grafarny,CPU,ramky,flash Biosu a nic nenasli. 3Dmark06 jede bez problemu,zadna chyba a plny pocet bodu. Jinak treba video na dvd a vsechno bezi v poradku,akorat hry nemuzu hrat jak dlouho chci.Hry jsem zkousel jak starsi tak nejnovejsi. Nemate s tim nekdo zkusenosti? diky Jirka

zdroj 400W...ale jeste k tomu prehrivani...kdyz jsem si koupil novy pc,jelo mi vse bez problemu asi 2 hodiny,pak se to seklo a vsiml jsem si,ze se netoci vetrak na grafarne...grafarnu jsem reklamoval a dali mi hned novou ale seka se to porad...ta karta byla moc horka,nedalo se na ni sahnout....nemohlo se neco mezi grafarnou a deskou priskvarit ??
ovladace chipsetu nevim co je...diky

Jakej tam máš zdroj?

400W neznamená všechno. Jaká je značka zdroje? Pokud je to nějakej šmejd, tak nemusí stíhat. Této teorii dávám ve tvém případě 90% pravděpodobnost.

ovladace chipsetu nevim co je.

Tak tady je průser, když nevíš, co to je. To jsou ovladače k základní desce, obvykle bývají na CD dodaném k základní desce. To je první věc, co se instaluje na nový systém (myšleno Windows). Instaloval sis Windows sám, nebo někdo jiný, kdo tomu rozumí trochu víc?

Mam to koupene jako sestavu barbone rebel 2, snad vedeli co sestavuji. Ty ovladace na chipset mi tam instaloval kamos,co tomu urcite rozumi.U neho to totiz vsechno jede. znacka zdroje je fortron 400W. Proc mi jede vse bez problemu na 3dmark06 a hry mi nejedou??

teploty v normalu...jako mel jsem tam legalni xp,legalni visty a nic se nezmenilo. proste operacni system na to nema asi vliv...nevim co s tim,nikdo kolem mne nevi co s tim...uz se tu vystridalo 5 lidi..psal jsem na technickou podporu barbone,tam mi technik odepsal,ze opravdu netusi cim to muze byt...asi to zhodim z balkonu:.(

Jestli se nic nepřehřívá, Pc je podle technikoů v pořádku, mě napadá jestli jste něco netaktovali grafiku, procák, ramky, jestli ne, co je to za hry ? Jsou legální nebo cracklé ?

A zkoušel jsi dát starší ovladače na grafiku ? nevím jak často je vydává nVidie ale někdy nejsou nejnovější ovladače ty nejlepší.

mezi tim neni,to jsem taky zkousel,nejake starsi,ale ty jsou prave na tom cd...nechapu ze mi vsechno jede v 3dmar06 a hry ne...no a jeste dalsi vec: V popisu problemu mi to pise video hardware problem.Presne toto:

Description
A problem with your video hardware caused Windows to stop working correctly.

Problem signature
Problem Event Name: LiveKernelEvent
OS Version: 6.0.6001.2.1.0.256.1
Locale ID: 1029

Files that help describe the problem
WD-20081206-1542.dmp
sysdata.xml
Version.t xt

View a temporary copy of these files
Warning: If a virus or other security threat caused the problem, opening a copy of the files could harm your computer.

Extra information about the problem
BCCode: 117
BCP1: 862CE008
BCP2: 8B61AE80
BCP3: 00000000
BCP4: 00000000
OS Version: 6_0_6001
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Napadá mě.... zkus tu grafickou kartu půjčit kámošovi a ty si na oplátku půjč jeho. Reklamační technici můžou tvrdit cokoliv, ale věřit jim, že to opravdu důkladně testovali? Jestli to testovali tak, že to strčili do PC, pustili právě 3DMark a viděli, že to jede, tak se na to vyprdnuli a poslali ti to zpět.