Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejede mi žádná hra

Prosim o radu.Mám nový pc, Intel Duo Core3.0 Mhz, 2GB ramky, GeForce 9800. Pri hrani jakychkoliv her se mi po par minutach hra sekne a prepne do windows a napise ze program musel byt ukoncen. zkousel jsem visty i xp a nic se nezmenilo.Ovladace mam vsechny aktualni. Sel jsem pc reklamovat(barbone),ale neuznali mi reklamaci ze je chyba v softwaru.Delali testy Grafarny,CPU,ramky,flash Biosu a nic nenasli. 3Dmark06 jede bez problemu,zadna chyba a plny pocet bodu. Jinak treba video na dvd a vsechno bezi v poradku,akorat hry nemuzu hrat jak dlouho chci.Hry jsem zkousel jak starsi tak nejnovejsi. Nemate s tim nekdo zkusenosti? diky Jirka

Jestli se nic nepřehřívá, Pc je podle technikoů v pořádku, mě napadá jestli jste něco netaktovali grafiku, procák, ramky, jestli ne, co je to za hry ? Jsou legální nebo cracklé ?

A zkoušel jsi dát starší ovladače na grafiku ? nevím jak často je vydává nVidie ale někdy nejsou nejnovější ovladače ty nejlepší.

mezi tim neni,to jsem taky zkousel,nejake starsi,ale ty jsou prave na tom cd...nechapu ze mi vsechno jede v 3dmar06 a hry ne...no a jeste dalsi vec: V popisu problemu mi to pise video hardware problem.Presne toto:

Description
A problem with your video hardware caused Windows to stop working correctly.

Problem signature
Problem Event Name: LiveKernelEvent
OS Version: 6.0.6001.2.1.0.256.1
Locale ID: 1029

Files that help describe the problem
WD-20081206-1542.dmp
sysdata.xml
Version.t xt

View a temporary copy of these files
Warning: If a virus or other security threat caused the problem, opening a copy of the files could harm your computer.

Extra information about the problem
BCCode: 117
BCP1: 862CE008
BCP2: 8B61AE80
BCP3: 00000000
BCP4: 00000000
OS Version: 6_0_6001
Service Pack: 1_0
Product: 256_1

Napadá mě.... zkus tu grafickou kartu půjčit kámošovi a ty si na oplátku půjč jeho. Reklamační technici můžou tvrdit cokoliv, ale věřit jim, že to opravdu důkladně testovali? Jestli to testovali tak, že to strčili do PC, pustili právě 3DMark a viděli, že to jede, tak se na to vyprdnuli a poslali ti to zpět.