Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil s čitelným "vypnutým" displejem

Dostal jsem od rodiny požadavek na nákup mobilního telefonu s podmínkou, že se displej mobilu nesmí vypínat. Tj., i když se vypne aktivní podsvícení displeje, musí být tento nadále čitelný (jako např. Nokia 3310, Siemens M50) a není třeba nejprve stisknout klávesu.

Jinak nejsou žádný zvláštní požadavky. Jmenuje se tahle vlastnost nějak, když pátrám v katalogu mobilů?

Pavel

averze v tomto případě stranou , vybavil jsem tím celou starší generaci v rodině. Písmena velká, tlačitka od sebe a výdrž 14 dnů bez nabití. Sám mám taky jeden prostě lepší halofon neznám. Když budete mít štěstí na inzerát koupíte i velmi zachovalé kousky. Žádné zamrznutí stabilita 100%. Pak jsou ještě nějaké nové ale tam nevím jak je to s displejem emporia.htm . Ten 6310i se dá koupit i nový, ale bude to Čína někde jsem na něj narazil.

Jak co, já mám SE P910i a z Nokie jsem se přeorientoval hned. Ovšem - většinu Nokií jsem měl symbianových a tento SE je také se Symbianem, navíc má dotykový displej. Takže ovládání je takové dvoukolejné, se zavřeným flipem (kombinace Jog-dial a tlačítek) a s otevřeným (kombinace Jog-dial a dloubání do displeje pérem)...

No musis se k tomu chovat jako k elektronice a ne tim zatloukat hrebiky :-D Ja ho mam rok (coz je u me rekord v delce vlastneni teflonu) a krome osoupani hran (castecne uz to bylo, kupoval jsem ho jako bazarovku) neni jine opotrebeni. Jako kompaktni telefon to jde pouzivat - mas zakladni funkce jako volani, sms a tak. Jinak otevru a je vse dostupne a ovladatelne perkem. Nektere nove SE se mi nelibi, jine libi, je to veci vkusu. Novejsi Nokii uz nechci, mel jsem jednu (vyhra v soutezi) myslim ze 6070 to byla. Opravdu, nikdy vice...

Já jsem majitelem E50 - trocha mě sere, že je to kancelářská řada, narozdíl od "N series", která je určena víc pro zábavu. Ale je to poměrně malý, odolný a není tam co ulomit. Já potřebuju takovej mobil, aby se dal nosit v kapse a aby něco uměl, proto i další telefon bude něco se Symbianem (jiné platformy však nevylučuji). Záleží na nabídce T-blbaje, až budu někdy v květnu prodlužovat smlouvu.

E50 je myslím jedna z povedených přístrojků, když začala dosluhovat moje 7650 tak jsem o ni uvažoval. Stála tehdá docela málo, kolem 3k. Ovšem tem P910i mi přišel všestrannější, není problém video, mp3, cokoli... Jedině foťák je tragedie (640×480), to mi nevadí poněvadž kdybych kupoval tu E50 tak by byla bez foťáku.
O těch E series říkají že jsou pro práci a ne zábavu, ale je to Symbian, takže tam můžeš nacpat hafo aplikací a je to.