Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem ISZ soubory

Zdravím, mám 6 souborů s příponou isz a nevím jak to mám dát do jednoho souboru, protože mi to nechcou načíst ani vyrtual. mechaniky z alcoholu a daemona. Prosím poradtě

Soubory .isz by měly být komprimované soubory .iso. Použij tedy např. UltraISO a převeď tyto soubory na .iso a potom si s tím poradí kde co. Ovšem - slučovat soubory .iso jenom tak, automaticky, nelze. Musíš přihlížet k jejich obsahu a otázkou je, jestli se ke slučování vůbec hodí.
Závěrem malý dotaz. Co je to "vyrtual"?