Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Vrčí mi PC

Dnes mi během práce s PC začal hrčet PC, zní to jako kdyby sousedi vrtali vrtačkou do zdi. Mění to intenzitu a výšku. Myslela jsem ,že to je ventilátor, ten jsem vysála vysavačem, hrčí to ale dál.
Nevíte, co s tím?
Co to může být a kolik bude stát oprava?
Děkuji!

naprostá blbost, ale stala se.
SOS od známého, s podobným problémem, sundaná bočnice - a ejhle - jaksi-taksi, se prověsil jeden drátek, a dotýkal se lopatek větráku na procesoru.
Ale zvuk to byl "náramný" - tu vrtačku, tohodně připomínalo.

Takže problém vyřešen.
Byl to ventilátor u grafické karty. Namazat nepomohlo, vyl úplně vychlechtaný. Náhradní se koupit nedal. Takže jsme reklamovali celou graf. kartu (je v záruce) a napojili na starou, co byla v PC dřív. Až se reklamace vyřídí, přeinstalujeme i win, a to bude už úplně všchno O.K.
Díky všem za reakce. :)