Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SP3 pro Windows XP - jak to nainstalovat na D:?

mam problem mam rozdelen disk a jedna cast je jako C disk a druha jako D disk a kdyz chci instalovat SP3 tak se to extrahuje na C kde nemam windowsi takze mi to hodi hlasku ze nejsou nainstalovany XP jak to nainstalovat na D ???? zakazdy rady a tipy dekuju
Změna předmětu, původně: SP3
Změna kategorie, původně: Software (LaKr) (Kráťa)

vyreseno bylo tim ze jsem mel zmenenou bootovaci obrazovku mel jsem tam svuj obrazek proto se to nechtelo nainstalovat

pro pripad ze se to nekomu taky stane a nebude vedet co a jak tady je navod

1. Klepnutim na tlacitko OK zavřete chybovou zpravu
2. Klepnete na tlacítko Start, klepnete na prikaz Spustit a zadejte appwiz.cpl.
3. Klepnete na program upravujici obrazek pri spusteni a pak klepnete na tlacitko Odebrat
4. Restartujte pocitac a zkuste aktualizaci Service Pack nainstalovat znovu. V pripade, ze problem pretrvava, prejdete ke kroku 5
5. Na plose klepnete pravym tlacitkem mysi na polozku Tento pocitac a pak klepnete na prikaz Vlastnosti
6. Na kartě Upresnit klepnete ve skupinovem ramecku Spusteni a zotaveni systemu na tlacitko Nastaveni
7. Ve skupinovem ramecku Spusteni systemu klepnete na tlacitko Upravit

Soubor Boot.ini se otevre v Poznamkovem bloku
8. Vyhledejte prepinac /KERNEL= a odstrante ho
9. Ulozte soubor Boot.ini a zavrete ho
10. Restartujte pocitac
11. Zkuste nainstalovat aktualizaci Windows XP Service Pack

navod neni muj nasel jsem ho na netu ;-) ale diky vsem za snahu pomoci mi. THANKS :-)