Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem SP3 pro Windows XP - jak to nainstalovat na D:?

mam problem mam rozdelen disk a jedna cast je jako C disk a druha jako D disk a kdyz chci instalovat SP3 tak se to extrahuje na C kde nemam windowsi takze mi to hodi hlasku ze nejsou nainstalovany XP jak to nainstalovat na D ???? zakazdy rady a tipy dekuju
Změna předmětu, původně: SP3
Změna kategorie, původně: Software (LaKr) (Kráťa)

mam cesky windows xp home edition service pack 2 legalni a chtel jsem si nainstalovat SP3 ale kdyz jsem si je stahnul z microsoftu tak se chtej instalovat na C: a ja je potrebuju na D: kdyby mi to dalo na vyber kam to nainstalovat nebyl by problem

To je nějaká blbost. SP3 se totiž neinstaluje na C:, nebo na D:, nebo třebas na FŇ:, ale do systému, není to nějaký samostatný program a je mu úplně šuma fuk, na jakém disku systém je (a skrýt ten oddíl C: je úplný nesmysl, to by počítač ani nenabootoval).
On ten SP3 potřebuje dost místa na rozbalení, není problém v tom?

vzdyt to tady celou dobu ale rikam ze jsem si stahnul to SP3 a kdyz na to kliknu zacne se to automaticky rozbalovat na C:i386 a kdyz se to rozbali a chce se to instalovat vyskoci okno a je tam napsano ze nelze instalovat ze nemam nainstalovany windows
coz naprosto nechapu kdyz mam originalky home edition

vyreseno bylo tim ze jsem mel zmenenou bootovaci obrazovku mel jsem tam svuj obrazek proto se to nechtelo nainstalovat

pro pripad ze se to nekomu taky stane a nebude vedet co a jak tady je navod

1. Klepnutim na tlacitko OK zavřete chybovou zpravu
2. Klepnete na tlacítko Start, klepnete na prikaz Spustit a zadejte appwiz.cpl.
3. Klepnete na program upravujici obrazek pri spusteni a pak klepnete na tlacitko Odebrat
4. Restartujte pocitac a zkuste aktualizaci Service Pack nainstalovat znovu. V pripade, ze problem pretrvava, prejdete ke kroku 5
5. Na plose klepnete pravym tlacitkem mysi na polozku Tento pocitac a pak klepnete na prikaz Vlastnosti
6. Na kartě Upresnit klepnete ve skupinovem ramecku Spusteni a zotaveni systemu na tlacitko Nastaveni
7. Ve skupinovem ramecku Spusteni systemu klepnete na tlacitko Upravit

Soubor Boot.ini se otevre v Poznamkovem bloku
8. Vyhledejte prepinac /KERNEL= a odstrante ho
9. Ulozte soubor Boot.ini a zavrete ho
10. Restartujte pocitac
11. Zkuste nainstalovat aktualizaci Windows XP Service Pack

navod neni muj nasel jsem ho na netu ;-) ale diky vsem za snahu pomoci mi. THANKS :-)