Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Převod videa z YouTube na mp3?

Dobrý den,
na youTube jsem našel hudbu, která je těžko dostupná i přes torrenty. Chtěl bych si to ale vypálit na CD....je nejaky freeware program který vyjme audiostopu z videa? Nebo nejaký jiný postup???? Díky
Zmena predmetu, pôvodne: Převod videa z YouTube na mp3?????? (los)

Na internetu je ke stažení program WM Converter. Když stáhneš video z youtube do PC, tak tenhle prográmek ti umožní jeho převedení na mp3, dvd, avi, mpeg a nevím jakej formát tam ještě je. Tak se po tom programu koukni, stáhni si ho a zkus. Osobně jsem ho vyzkoušel a funguje naprosto bez problémů.

Vzhledem k tomu, že drtivá většina videí na youtube mají v sobě zvuk v MP3, tak fakt by postačilo pouze uložit audio stopu (demux) bez převodu.

Zvládně to jakýkoliv normální videoeditor.

Avidemux
Načíst video
Audio/uložit.
---
Jakou má mít příponu se zjistí v Soubor/vlastnosti.