Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Videa a televize

Tak a mám další problém. U některých videí (snad jsem to napsal dobře) a u televize mám tamvou obrazovku zbarvenou do červena a také u videí se mi trochu seká kamera, když se pohybuje moc rychle. Nevíte co s tím je a jak se toho zbavit?

Děkuji za odpovědi.

Takže... Já, když pustím video nebo televizi, místo normálního obrazu je ten obraz černý a zbarvený do červena. A s tou kamerou, teřba trailer na hru... př.: Nějáká postva stojí na chodníku a kamera se točí kolem ní a mě se to seká. Trailerem to není... Jak bych to jinak vysvětlit, to nevim.

Ok, tý kamery si nevšímejte, ta už je vyřešena a ta zhoršená kvalita taky. V jakým koliv přehrávači to má tmavý obraz zbarvený mírně do červena a je to jen u mě, třeba, když sem to nahrál na youtube.com, bylo vše v pořádku. Ještě k tomu obrazu, prostě si představ video, který má malý kontrast a hodně červený barvy.

Takže na počítači to dělá? A jen na tvém?
nahráním na youtube se video převede na flv - o přehrání se stará flash plugin. Před převodem (kdy ti to červená) se o to stará nějaký přehrávač na PC? Jestli ano, bude nejpravděpodobnější příčina ve špatně nastaveném přehrávacím filtru (nesprávně kodeku). Zkus to přehrát v přehrávačích, které mají filtry ssebou (VLC, KMPlayer, SMPlayer..), tím vyzkoušíš, jestli je to v tomto.