Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojeni TV - Svideo - TV - nejede

Zdravim, Prave jsem si skousel propojit TV s PC, vystup z graficke karty je S-video, do toho sem strcil redukci S-video na 3 cinche (zluty, cerveny, bily), do tech sem zapojil redukci - 3 cinche (cerveny, zluty, bily) na scart do TV. Potom sem podle navodu : http://www.netuj.cz/foto-video-hudba-grafika/propoj eni-pocitace-s-tv-pc-jako-multimedialni-centrum-2-c ast-nastaveni-graf
... rozsiril plochu i na tento monitor, jenze televize jen zrni jak by se nic nestalo, vynechal jsem neco? mam grafickou kartu Ati radeon HD4850 DDR3. Diky za radu.

Neviem ako ty, ale ja som v tom odkaze necital, ze by skusali prepojit TVP ktory nema vstup S-Video
Pozri do navodu k tvojmu TVP akym sposobom sa da prepnut vstup na signal S-Video na scarte.
Scart normalne podporuje signaly CVBS/RGB ale na niektorych TVP je moznost ho prepnut na Y/C (S-Video).

Este mala poznamocka:

redukci - 3 cinche (cerveny, zluty, bily), mi pripomina redukciu CVBS + Audio pravy a lavy kanal...
zlty - CVBS video signal
cerveny - Audio pravy
biely - Audio lavy

Pripojka S-Video na druhom konci asi nebude "S-Video"...

Zapojil jsem jinou redukci S video misto 9 pin jen 7 pin a hura mam to :) Ale este je tu problemek,asi v polovine http://www.netuj.cz/foto-video-hudba-grafika/propoj eni-pocitace-s-tv-pc-jako-multimedialni-centrum-2-c ast-nastaveni-graf
je, jak je jakoby rozpulena TV, musim posunout okno na vedlejsi monitor, pak zase zpet, chtel bych aby se to jaksi vycentrovalo a bylo vse na sobe, co se bude zobrazovat na te a co na one obrazovce by se zase nejak ridilo.

Odkaz smeruje na redukciu RGB -> Scart ...

V tom pripade preskumaj aky ti lezie von z grafiky signal... CVBS alebo RGB alebo S-Video? nakolko to neni jedno...
Inak original S-Video konektor ma len 4 piny alebo diery... Ak ma tvoj 9 pinov je to nieco upravene a v dokumentacii ku grafike by si mal najst ako to prepojit s TVP.