Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem propojeni TV - Svideo - TV - nejede

Zdravim, Prave jsem si skousel propojit TV s PC, vystup z graficke karty je S-video, do toho sem strcil redukci S-video na 3 cinche (zluty, cerveny, bily), do tech sem zapojil redukci - 3 cinche (cerveny, zluty, bily) na scart do TV. Potom sem podle navodu : http://www.netuj.cz/foto-video-hudba-grafika/propoj eni-pocitace-s-tv-pc-jako-multimedialni-centrum-2-c ast-nastaveni-graf
... rozsiril plochu i na tento monitor, jenze televize jen zrni jak by se nic nestalo, vynechal jsem neco? mam grafickou kartu Ati radeon HD4850 DDR3. Diky za radu.

Este mala poznamocka:

redukci - 3 cinche (cerveny, zluty, bily), mi pripomina redukciu CVBS + Audio pravy a lavy kanal...
zlty - CVBS video signal
cerveny - Audio pravy
biely - Audio lavy

Pripojka S-Video na druhom konci asi nebude "S-Video"...

Odkaz smeruje na redukciu RGB -> Scart ...

V tom pripade preskumaj aky ti lezie von z grafiky signal... CVBS alebo RGB alebo S-Video? nakolko to neni jedno...
Inak original S-Video konektor ma len 4 piny alebo diery... Ak ma tvoj 9 pinov je to nieco upravene a v dokumentacii ku grafike by si mal najst ako to prepojit s TVP.