Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista Busines: intsalace 4G USB modemu od t-mobile

Zdravim, nemate nekdo zkusenost s instalaci 4g usb modemu na Windows Vista Busines? Kdyz nainstaluji w'n'w a potom modem podle manualu tak pri spusteni w'n'w sluchatko je v sedivem stavu a po navedeni kursoru na toto tlacitko to pise ze hardware nebyl zapojen i kdyz je zapojen a sviti. Na jinem ntb s OS XP Pro to funguje. Restart OS, reinstal drivers, reinstal programu a modemu nepomaha. Nevite co s tim?

to uz jsem zkousel, po asi 10 reinstalaci ovladacu a web n' walk se mi podarilo zprovoznit sluchatko v programu, ale pri pripojeni to hodi chybu 720, podle technika z t-mobile za to muze firewall, ale vsechny bezpecnostni programy-antivirus,antispam,firewall ma uz davno vypnute. Uz vubec nevim co s tim.

připadá mi trochu divné to pořadí - nejdřím nainstalovat aplikaci která používá modem, a teprve potom ovladač modemu.
odebral bych všechno, odpojit modem, restart, nainstalovat ovladač usb modemu, potom ho připojit (většina pnp krámů se takto instaluje), nakonec instalovat tmobilí aplikaci.

Uz jsem zkousel reinstalovat, odinstalovat, restartovat a nrefunguje. Tento zpusob instalaci doporucuje T-Mobile. nejdriv se spusti program, ktery po nejakem procesu chce pripojit modem a nainstalovat. T-Mobile tvrdi ze pokud pripojim nejdiv modem a automaticky se nainstaluji ovladace a potom nainstaluji program tak to "uz nikdy" nebude fungovat, coz je asi blbost.

uz jsem se dostal k tomu ze sluchatko je aktivni, ale pri pripojeni po vytoceni,registraci to hodi chybu 720, podle techniku z t-mob jde o firewall u me v not'asu, ktery nejak blokuje pripojeni, bohuzel firewall,antivir, antispam mam vypnute a porad je tam chyba 720.
nemam rad visty3 -[ :-)