Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vista Busines: intsalace 4G USB modemu od t-mobile

Zdravim, nemate nekdo zkusenost s instalaci 4g usb modemu na Windows Vista Busines? Kdyz nainstaluji w'n'w a potom modem podle manualu tak pri spusteni w'n'w sluchatko je v sedivem stavu a po navedeni kursoru na toto tlacitko to pise ze hardware nebyl zapojen i kdyz je zapojen a sviti. Na jinem ntb s OS XP Pro to funguje. Restart OS, reinstal drivers, reinstal programu a modemu nepomaha. Nevite co s tim?

uz jsem se dostal k tomu ze sluchatko je aktivni, ale pri pripojeni po vytoceni,registraci to hodi chybu 720, podle techniku z t-mob jde o firewall u me v not'asu, ktery nejak blokuje pripojeni, bohuzel firewall,antivir, antispam mam vypnute a porad je tam chyba 720.
nemam rad visty3 -[ :-)