Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kterou sestavu ze 2 nabízených?

Tak sem tady bohužel zase a mám dvě sestavy prý jsou obě dobré tak se chci zeptat i vás.
Tahle?
Asus M3A78-VM - AMD 780G
AMD Athlon 64 X2 6000
A-Data DIMM 4096MB DDR II 800MHz Gaming Edition
Fortron Blue Storm II 500W
Celkem : 4739kč

nebo tahle?
AMD Phenom 8450 X3 Triple-Core, AM2+, 2100MHz, 95W BOX
ASUS M3N78-CN -, AM2+, DDR2, VGA, SATA2, GLAN, mATX
A-Data DIMM 4096MB DDR II 800MHz Gaming Edition
ZDROJ Point of View Black Diamond 500W, SLI Ready, ATX
Celkem : 4747kč

Grafiku bych koupil po novém roce nejspíš ATI HD 4850.
Díky všem předem :-)
Změna předmětu, původně: Kterou??? (JaFi)

Pořád se mi zdá lepší rychlejší (v mhz) dvoujádro než pomalejší trojjádro. Samozřejmě pokud chceš na pc pořád stříhat video může být to trojjádro lepší. Ale to je tak jediný případ...Hry co nepodporují dvou a více jádra poběží na tom trojjádru o dost pomaleji.

a co když je spojím dohromady nák takhle
ASUS M3N78-CN -, AM2+, DDR2, VGA, SATA2, GLAN, mATX
AMD Athlon 64 X2 6000
A-Data DIMM 4096MB DDR II 800MHz Gaming Edition
ZDROJ Point of View Black Diamond 500W, SLI Ready, ATX
je to dobrý

A sry že tu toho mám tolik ale když už kupuju něco takového tak chcu aby to bylo dobré díky