Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Stahování - torrent

Dobrý den, mám takovou divnou otázku. Je vůbec povolený stahovat z torrentů??? Sem někde slyšel že za to aji hrozí nějaký postih, přece jenom každý vidí při stahování vaši IP adresu a tak by mě to zajímalo, jestli je na tom něco pravdy. Děkuji

Seed je něco jiného- to je ten, který má už staženo vše. Všechno co jsi stáhnul zároveň i nabízíš. Pokud se odpojíš a chybí k dispozici nějaká část, kterou máš zatím staženou jen ty, stahují všichni to , co je k dispozici a pak musí počkat, jestli se nepřipojí někdo, kdo má staženo komplet ( seed). Takže pokud jsi jediný, kdo má komplet staženo a odpojíš se, musí ostatní počkat, než se znovu připojíš.Je dobrým zvykem, neodpojovat se hned po stažení, ale nechat program aspoň ještě hodinu běžet.