Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zapojení 4 pc pomocí routeru

Zdravím,
potřeboval bych pomoci, chystám lan party se čtyřmi počítači a mám router se 4xLAN a 1xWAN a jde mi o propojení těch 4pc do sítě LAN bez připojení k internetu. Potřeboval bych vědět co potřebuju jestli přímý nebo křížený UTP kabel a nějaký přesný návod.

Děkuji za rady

nepremyslel jsi poridit si wifi router? muzu doporucit taky jsem mel 3 pocitace na kabelech a ted jsem si poridil wifi a nemam s tim zadne problemy vsechno funguje. opravdu muzu doporucit treba napis santovi a budes mit darecek pod stromkem.