Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem instalace windows

Dobrý den, mám problém s nainstalováním windows vista na můj nový pc. Na starém šli perfektně nevím proč na novém nejdou spustí se instalace asi 10 min se instaluje ale v tu chvíli jak se pc restartuje aby se mohla instalace dokončit tak už se pouze zobrazí jakože načítání windows a najednou namísto pokračování instalace se zobrazí modrá obrazovka a pc se restartuje a takhle je to pořád dokola. Musel jsem nainstalovat w. xp, ale rači bych Visty nevíte někdo co stím? děkuji za rady pc sestava: zakladní deska: GIGABYTE M52L-S3 gigabyte-m52l-s3-d87629.htm, procesor: AMD Phenom 9650 X4 amd-phenom-9650-x4-d94587.htm, HDD: WESTERN DIGITAL Caviar SE16 320GB http://www.alza.cz/western-digital-caviar-se16-320g b-sata-ii-16mb-cache-7200ot-8-9ms-wd3200aaks-d7092 1 .htm a grafika ASUS EN9800GTX+ http://www.alza.cz/asus-en9800gtx-dk-htdi-512m-d103 249.htm. Jeětě jednou díky předem za rady

Ten PC asi nebude 100% v poriadku, otestoval by som RAM (vytvorit si bootCD z www.goldmemory.cz alebo pouzit UBCD a memtest86), skontroloval ze mas zapojene dodatocne napajanie do grafickej karty, update BIOSu na najnovsi pre tu dosku, skontrolovat BIOS ako je nastavena freq. RAM mozes skusit ju podtaktovat, prip. skusit aj load defaults.
Moze byt ze nestiha zdroj (vista zatazi svojim GUI asi trochu viac veci ako XP), skusit iny.