Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem odstranění Acronis Startup Recovery managera

Kdo mi poradí jak z počítače u kterého jsem si nainstaloval Acronis True Image a v něm jsem použil-aktivoval Startup Recovery Manager(na konci v restartu se zobrazí spuštění klávesou F11),protože od té doby mi nejde bootovat z CD a proto chci Startup Recovery Manager nějak odinstalovat,zrušit z biosu. Normální cestou ve Starup Recovery Manageru jsem zadal NEAKTIVOVAT a stejně se mi vždy po restartu toto načítání vždy objeví.Po kontrole v biosu je vše správně nastaveno. Moc,moc,prosím toho kdo má s tímto problémem zkušenosti a pomůže mi........Děkuji

jo ale jeden problém bootovací CD Windows XP mám vypálené ale ještě jsem z něj nebootoval protože nevím jak postupovat,nebo můžu použít instalační CD na Windowsy? Prosím napište (ovšem jestli máte čas a chuť jak se bootuje diky moc...............

díky všem te't jsem mometálně pryč mimo domov ale zítra až budu doma se do toho pustím a budu laborovat. A na závěr bych měl ještě dotaz jestli někdo víte nějakou přesnou adresu servisu v Praze (mám to tam kousek) že bych to tam odvezl ať mi to zkouknou. Ještě jednou díky a naschle ještě se ozvu.

Promiňte ale nevím jestli to stím souvisí,v príručce Acronis: Pokud máte nainstalované jakekoliv správce zavádění (boot managery)jiných výrobců, budete je muset po aktivaci správce Startup Recovery Manager znovu zapnout. (Ale to s deaktivací zřejmě nemá nic společného).