Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Konflikty programů Pinnacle

Dobrý den,

Mé PC HW: AMD Athlon 64 X2, 4Gb 800Mhz ram,2x Ati 3870 CrossFire, nic jiného zásadního
SW: OS Vista 32, Pinnacle 12, a spoustu jiného softweru
dopředu avízuji, že používám až na vyjímky originální programy a problém jsem konzultoval se servisem SW, s výsledkem může to být cokoli.Problém: při zpuštění Pinnacle 12 program načte (kdo ho zná) 100%, ale neotevře pracovní plochu a vypíše hlášku, že musí být ukončen a tak také udělá, postupoval jsem klasicky a hledal konfliktní program a po bádání a nekonečné testování našel jako příčinu catalisty, po jejich odinstalování Pinnacle naběhne normálně, catalisty jsou vždy nejnovější jako i ostatní programy a používám je hlavně pro zprávu obrazovek, televize HDTV - monitor, mám instalovanou verzi Pinnacle 10,8 a ta naběhne normálně.

Jsem Vděčný za každý podnět,

Milan

Tak jen podnět, protože s Pinnacle zkušenosti nemám.
Athlon 64 X2, Ati 4850, Catalyst, Vista 32
Tentokrát ne Pinnacle, ale Ulead Video Studio 11 (ano, vím, je to jiný soft, ale imho se používá k podobným účelům). Neustálé pády programu (....bude ukončen), když už se to rozběhlo, tak rendering spadl třeba deset procent před koncem, což u dvouhodinového filmu nakrkne, etc...
Pomohla až odinstalace Nera 8 (které majitel nutně potřeboval..) a následné pročištění regisrů pomocí Registry Boosteru (na ruční čištění nemám znalosti, tak jsem ten RB zkusil, když už jsem nevěděl kudy kam). Pak znovu instalace UVS 11 a od té doby to šlape jak hodinky.
Majitele jsem přesvědčil, že na vypalování CD/DVD mu bohatě stačí Ashampoo Burning Studio 6 Free. :-)

Ještě jednou, je to jen podnět, jak dalece se to blíží problému tazatele si netroufám odhadnout. ;-)

edit: Kratší verze elaborátu - pokud je přítomno Nero, zkus ho odinstalovat.