Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XPP - Jak přiinstalovat panel jazyků ?

Ahoj,
dostal jsem se k počítači, kde mj. chybí panel jazyků, a není ani kde ho v místním menu(po pravém tlačítku) odškrtnout.

nevíte někdo jak ho tam dostat ?

dále, ačkoli je avast normálně nainstalovaný, tak nemá žádnou ikonku v oznamovací oblasti, ta celá oblast je nějaká chudá, jen hodiny a myslím messenger.

Jsou to xpp, a stalo se po nainstalování SP2(myslel jsem že tomu počítadlu tím udělám hezky, ale je to spíš horší).

zkus si vyrobit nový účet, přihlásit se do něj, zda má systray v pořádku.
jinak toto dělá pokud spadne proces explorer.exe (zmizí dolní lišta) a zase se restartuje - v systray je pak minimum ikon.
pokud jsi jel až dosud na sp1, předpokládám zabordelený a polonefunkční systém. (jen po nové instalaci by to nemusela být letitá katastrofa).

jen na okraj: měl jsi nainstalovat rovnou sp3. sp2 je poměrně zastaralý.

Ona nejde ani přiinstalovat česká klávesnice, v tom je ten problém(panelk jazyků je jen když jsou aspoň dva jazyky).
Ovl. panely zase nejdou přepnout do klasického zobrazení.
Jsou to zase nějaké zprasené registry, asi do některých míst nemůžu jako admin zapsat.
Občas se mi takhle pošahaj windowsy po odpojení z domény, tohle je taky ten případ(kus registrů je jakoby pořád obhospodaovaný doménou a místní admin tam nemůže- tak si to představuju). Chybně jsem si toho nevšiml před tím sp2.
Asi tam budu muset všechno nahnat znova, ach jo:.(

Jo nezobrazí, protože se žádná další klávesnice nepřidá, prostě nepřidá.

Ale, teď se mi to znovu podařilo přihlásit do domény, a všecko jede v pohodě, klávesnice, panel jazyků, prostě všechno!

Neumíte někdo korektně počítadlo odpojit od domény, aby se nestalo, co se tady děje?

U některých počítadel to proběhlo bezbolestně, u některých se nakopnou registry(zajímavé, že se zase spraví, když už to má doménový řadič zase na dosah).

Třeba to dělám blbě a předtím se něco má udělat, co nevím?