Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem XPP - Jak přiinstalovat panel jazyků ?

Ahoj,
dostal jsem se k počítači, kde mj. chybí panel jazyků, a není ani kde ho v místním menu(po pravém tlačítku) odškrtnout.

nevíte někdo jak ho tam dostat ?

dále, ačkoli je avast normálně nainstalovaný, tak nemá žádnou ikonku v oznamovací oblasti, ta celá oblast je nějaká chudá, jen hodiny a myslím messenger.

Jsou to xpp, a stalo se po nainstalování SP2(myslel jsem že tomu počítadlu tím udělám hezky, ale je to spíš horší).

Jo nezobrazí, protože se žádná další klávesnice nepřidá, prostě nepřidá.

Ale, teď se mi to znovu podařilo přihlásit do domény, a všecko jede v pohodě, klávesnice, panel jazyků, prostě všechno!

Neumíte někdo korektně počítadlo odpojit od domény, aby se nestalo, co se tady děje?

U některých počítadel to proběhlo bezbolestně, u některých se nakopnou registry(zajímavé, že se zase spraví, když už to má doménový řadič zase na dosah).

Třeba to dělám blbě a předtím se něco má udělat, co nevím?