Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem jaky switch ?

zdravim . uz asi po treti s kamosema budeme delat lan party .jenze minule , pri prevozu spadnul switch (samozrejme sam od sebe) na beton . tak se musi poridit novy .
chtel bych nejaky s min. 6 portama , dobrou rychlost a aby ,,prezvejknul,, krizeny i nekrizeny kabel . internet pres nej nepujde . cenova relace - cim levnejsi tim lepsi (pouzivat se bude 1X za mesic.)

Ale žádné herní switche, do 8mi počítačů stačí úplně obyčejnej. Pokud přenášíte kupu dat:puff: byl by lepší gigový jenže stojí o 1200kč víc a počítače k němu připojené by měli mít taky gigové síťovky (aby to mělo smysl).