Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pomoc pri vyberu zdroje

Nyni mam zdroj o vykonu 300W, nezname znacky. Na mou grafiku GeForce 9600 GT je to pry malo... O jakem vykonu bych si mel koupit zdroj? Jestlize planuju si zakoupit dalsi grafickou kartu, stim bych take potreboval poradit, kdyz mam kartu 9600 GT tak jakou by jste mi doporucili, aby na pc sly hrat narocnejsi hry bez sekani? Ted se mi pc prehriva a seka pri hrani...Pri zakoupeni vetraku, noveho zdroje a pridanim graficke karty verim, ze tyto problemy zmizi...Prosim tedy o radu, jaky zdroj a jakou grafickou kartu pridat....dekuji

zdroj si kup kvalitnej znacky Seasonic, Fortron alebo Enermax cca 400W (aj vykonnejsi, budes mat rezervu do buducna). Druhu grafiku neries, so SLI je viac problemov ako osohu, nepodporuju to vetky hry a prinos vykonu kolise podla hry od 0 po 80%...radsej si kup vykonnu samotnu grafiku (ked nvidia, tak geforce gtx260 a ak ati tak radeon 4870).
chladenie si pories poriadne, daj si na to pozor.