Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem výpadky multimediálních souborů

Dobrý den
po reinstalaci systému W XP SP2 upgrade na SP3 se stává, že z ničeho nic vypadne multimediální soubor. Je jedno v jakém přehrávači a děje se to i na TV kartě, tím že prostě vypadne televize s obligátním "došlo k potížím a program je nutno ukončit..."
Grafiku Nvidia GeForce FX5500 mám téměř rok a doposud s ní problém nebyl.
Když jsem se kouknul do prohlížeče událostí, jeden posledních chybových výpisů zní takto: Aplikace F:\Program Files\Webteh\BSplayer\bsplayer.exe vygenerovala aplikační chybu. K chybě došlo dne 17. 12. 2008 v 19:21:51,406 Vygenerovaná výjimka: 0eedfade na adrese 7C812AEB (kernel32!RaiseException)
Z TV aplikace zněla chyba takto: Aplikace F:\Program Files\WinFast\WFTVFM\WFTV.exe vygenerovala aplikační chybu. K chybě došlo dne 14. 12. 2008 v 18:04:36,281 Vygenerovaná výjimka: c0000005 na adrese 668634B0 (<nosymbols>)
Netuším proč se tak děje. Může jít o konec zákl desky nebo grafiky? Nebo je to čiste softwarový problém? Co říkají čísla ve výpisech absolutně netuším.
Děkuji za jakoukoliv pomoc
Krtecek

můžeš si vytvořit druhý účet, pod tímto dalším uživatelem se přihlásit do windows a tam to vyzkoušet - uvidíš tak jestli je chyba ve tvém nastavení, nebo v aplikaci.
jaké balíky kodeků máš nainstalované?
můžeš taky zkusit novější přehrávač než bsplayer: třeba gom payer, kmplayer, vlc - zda se při instalaci opraví tvůj problém.