Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem router a připojení k internetu na druhý počítač

Ahoj,mám takový problém mám router edimax.Mám bezdrátovou sít..na prvním počítači mi jde internet bez problémů a připojím kabel k routru a napojím ho do druhého pc..otevřu internet a naskočí mi přihlašovací stránka mého interentu...když zadám své údaje tak mi naskočí že se nelze přihlásit víckrát..(protože jsem už přihlášen na tom prvním pc)volal sem na provozovatele internetu a řekli mi že to musí jít bez problémů..že na jeden přímač můžu napojit i více počítačů..a nebude to po mě chtít heslo...mám nějaký problém v nastavení,nebo ip?děkuji za každou radu..

"WLAN 11G" není nic. pravděpodobně je na tom krámu napsané 802.11g
pokud jsi kabelově správně k tomu routeru připojen (do nějaké lan) a ve vlastnostech síťového připojení: tcpip: u sebe máš nastaveno "automatické získání adresy", pak jsem konečně potřetí zvědavý na tvoji odpověď, jak vypadá výpis "ipconfig -all" ze všech tvých funkčních i nefunkčních pc.
do té doby se nepohneme, a já aspoň můžu na firemním večírku chlastat dál.