Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno prevod windouws

Dobrý den ,
prosil bych o radu.V pc mám hd 20gb a od kamaráda jsem dostal 80gb nevím jak mohu překopírovat ten starý do toho nového i s oper.systémem xp profesional.
Pc je staré ca 6let na case je nálepka s key klíčem a zákl.deska je také původní,stratil jsem nebo spíše zašantročil instal cd win prof.proto nemohu vše schodit a nainstalovat znovu.Kamarádi mají jen inst.visty nebo xp home.Děkuji předem všem za rady

ten první od seagate.Musí být alespoň jeden hd seagate.
Ale při kopírování se vše přeneslo,nastal problém při udání hesla které jsem neměnil a nechce to pustit do win.pořád mi admin píše ,že heslo nesouhlasí.
Jinak jsem to zkusil u kamoše ten na vánoce dostal velký disk ,použili jsme tento program a byl bezvadný vše mu funguje.