Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový PC - co myslíte o této sestavě?

Ahoj všichni chci si kupovat nový PC a chtěl bych se vás zeptat co si o tom myslíte případně co byste tomu vytkly sestava by měla být určená především ke hraní her jako jsou crysis,GTA IV , mafia II, Far cry 2 atd...

Gigabyte GA-MA78GM-S2H (rev. 1.1)
AMD Phenom 8650 BOX
Fortron FSP500-GLN 500W Blue Storm II
A-Data Vitesta GS 4GB (kit 2x 2GB) 800+ MHz

A grafická karta by měla být nejspíš náká ATI asi HD 4850 nebo HD 4830 a chci se zeptat jestli je v těchto grafických kartách velký rozdíl děkuji všem za odpovědi
Změna předmětu, původně: nový PC (LaKr) (Kráťa)

Zdroj je na grafiky zbytečně silný. Ten Radeon 4850 by utáhl i 350W Fortron. Jen je mi záhadou, proč je použita deska s integr. grafikou, když bude použita externí grafika? Kingstony jsou dobrá volba. Jinak sestava v pohodě...