Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problem s externim HDD

Mam problem s externim Sata 2,5 HDD, pripojim ho k PC do 2 usb 1.0 , nekdy se zobrazi v XP,ale po cca 1 minute se zas odpoji, jako kdyby v PC bylo male napeti. Kdyz disk pripojim k notebooku pres USB 2.0 na jedno USB tak vse funguje. Nevite cim by to mohlo byt? Diky za radu

Skus ho pripojit aj do stoloveho PC len jednym kablom tak isto ako k notebooku, tym istym kablom, nech sa vyluci problem s kablom.
Moze byt aj nejaky problem s napajanim/zdrojom u toho desktopu, ano moze tam byt male napeti (skusit iny zdroj)
Skus to strkat do USB portu vzadu na kejse, nie do predneho.
Moze byt aj ze sa disk prehrieva.

P.S. nemas ho k stolnemu PC pripojeny tak ze kabel taha konektor na jednu stranu apod? Moze tam byt studenak, skus hybat kablom apod.