Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vám jde stahování z uloz.to?

Viz. předmět. Když od tama chcu cokoliv stáhnout, tak se to plazí jak šnek, mizerný odezvy, rychlost kolísá od nuly do 200kB nestabilně. Před měsícem, či dvěma to jelo jak z praku. Teď to stojí za prdlačku. Je ta chyba jen u mě, nebo to dělá všem?

Dřív to bývalo super úložiště, je tam i fulltextový vyhledávání, takže když člověk něco hledal, dalo se to snadno najít právě tam. Navíc dowload od nich byl rychlej, narozdíl od rapidshare, i pro neregistrovaný.
Poslední dobou se od nich nedá stáhnout skoro nic.

Naprosto souhlasim stahování z ulož.to stoji za ..... Dřívě my to jelo plnou rychlosti tj. 1,5Mb/S Ted to jede max 100-150Kb/s ale převážne to jede pod 100kb/p tak okolo 50 a to je docela bída. Občas se stává i to že se stahování zasekne třeba i na půl minuty a pak pokračuje dál.

Asi si pleteš Mb (megabit) a MB (megabajt)

jj to je možný nikdy mě to dobře nešlo

He, "povolání syn" není machrovina, to by dokázal každej.

Já nemachruju jenom sem se snažil naznačit že za takový připojení vděčím jenom jí. což asi z mého příspěvku nevyznělo dosti jasně .

A jestli máš nějaký program umožňující grafické zobrazení přenosu, tak uvidíš, že to nejede kontinuálně, ale posílá to po dávkách, chvilku mně to jede 300kB, chvilku na nule. V průměru mi to Opera vyměří na 118kB, takže jsme na tom stejně měřeno asi před dvěma minutama.