Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak vám jde stahování z uloz.to?

Viz. předmět. Když od tama chcu cokoliv stáhnout, tak se to plazí jak šnek, mizerný odezvy, rychlost kolísá od nuly do 200kB nestabilně. Před měsícem, či dvěma to jelo jak z praku. Teď to stojí za prdlačku. Je ta chyba jen u mě, nebo to dělá všem?

Naprosto souhlasim stahování z ulož.to stoji za ..... Dřívě my to jelo plnou rychlosti tj. 1,5Mb/S Ted to jede max 100-150Kb/s ale převážne to jede pod 100kb/p tak okolo 50 a to je docela bída. Občas se stává i to že se stahování zasekne třeba i na půl minuty a pak pokračuje dál.