Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Webové stránky - nikde nechtěj zobrazovat obrázky

Ahoj, chtěl bych se na něco zeptat. Zkoušel jsem stránky ve Wordu a pak jsem je chtěl zveřejnit pomocí služby webzdarama.cz, ale je tu problém, že se mi nikde nechtěj zobrazovat obrázky, nevíte čím to je a jak to vyřešit?
Změna předmětu, původně: Webové stránky (LaKr) (Kráťa)

Jako vždy tomu nerozumím. Ale kdyby word byl vhodný program na tvorbu webových stránek, tak věř, že většina lidí co ti radí jiný program, by ho používala.
Není li tomu tak, pak jim věř. Chirurg taky používá skalpel, i když by mnoho věcí zvládl vykosťovákem.

Vzhled stránky, to je jak to bude vypadat v projhlížeči, se většinou v html řeší tabulkami. Anebo v kombinací s CSS, případně jen v CSS.
V NVU můžeš hejbnout obrázkem tak, že na něj klikneš pravým tlačítkem, Vlastnosti obrázku-Vzhled-Odstup a nastavíš. Ale to asi není to, co si představuješ. :-)

Nikdo ti tu asi nebude psát kompletní návody jak udělat základní věci na stránce, jak ji publikovat atd., když je toho plný web a "úplná bible" se vším, ukázkami kousků kódu apod. je www.jakpsatweb.cz
Samozřejmě ti spousta lidí poradí/vysvětlí když ti něco nepůjde. Ale ty úplné základy si budeš muset minimálně přečíst. To je jako by ti někdo na otázku: "Jak se nastartuje auto?" Odepsal: "Strčíš klíček do zapalování, otočíš jím a auto možná začne vrčet." Pokud je tvá reakce na tohle: "A co je to klíček? Na mě musíte polopaticky - neznám auta," každý tě asi odkáže na nějakou ze stovek učebnic jízdy autem.