Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kontrast a jas u nové tv

ahoj , nevím jestly mi někdo paradí - mám satelit od digi a koupil jsem si novou tv(OVP -72 cm -slim) byl tam nastavený kontrast a jas (je to hrůza)-pozadí plné kostiček(třeba když tam má být černá barva je to černé s šedými kostičkami a obrazci) ,objičeje jsou tmavé (vůbec jim neni vidět do očí) , v červené barvě jsou pruhy - zkoušely jsme snad všechno -kontrast větší jas menší ,i jsme nastavili barevnou sytost a ostrost ,ale pořád je to dost hrozné .A to nemluvím o tom ,když něco natočím a převedu na avi -je to v pc o dost horší (rozmazané ,z černé je šedá s obrazci atd..) -můžete mi někdo říci jak to správně nastavit? nebo jaké hodnoty máte vy nastavené na tv? děkuji (nejlepší jsou asi ty lcd televize kde si nastavíte jen režim -např. film ,sport atd..)

mám satelit od digi

předpokládám, že se jedná o rumunskou DigiTV

je to televize slim (to je něco mezi normální a lcd)

něco "mezi" neexistuje. Máte normální CRT (skleněnou vakuovou obrazovku)

takže jste zkombinoval zdroj mizerného digitálího signálu s analogovým zobrazovačem, ketrý všechny jeho nedostatky ještě zvýrazňuje.

Ze všeho nejdříve zkuste jaký máte obraz při příjmu analogového signálu, pokud u vás ještě lze přijímat.

no tohle je tedy crt slim (má plochou obrazovku-ne tu vypoulenou ) a v zadu neni široká -podobá se ze zadu lcd
je to bud madarská nebo rumunská nevim
máme doma 3 tv na 2 z nich máte digi na 1 analog - všude je obraz dobrý ,jen já nemám správně nastavený kontrast a jas (ale už se blížím ke konci -vypadá to už lépe -zítra se tomu ještě budu chvíli věnovat a snad to bude dobré ;-)