Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox 100% z CPU

Este raz caute, mam este jeden dotaz. Ked spustim Firefox tak sa mi vyrazne spomali PC a procak zacne ist na 100%. Cim to asi moze byt? SKusal som aj preinstalovat Windows, ale znova je to tak ako to bolo. Musim vo Firefoxe nieco inac nastavit? Vopred diky. Edi

ano robi to aj pri odpojeni zo siete ale zistil som ze cim viac panelov mam vo Firefoxe otvorenych tym to viac spomaluje pc. ALe kedysi asi mesiac naspat som tiez mohol mat pootvaranych viac panelov a pc mi to nespomalilo tak neviem preco sa to teraz deje. Pochybujem o tom zeby som mal nejakeho trojskeho kona, ved som preinstaloval Windows tak by tam nic nemalo byt.

no Karle ??? - to byl odkaz na nějaké omalovánky?
Tak tohle bych "chtěl" mít doma.
Škoda, že jsem o tom nevěděl před vánocema - napsal bych si o to ježíškovi, pro sichra i Santovi, a pro dalšího sichra i dědovi Mrázojc.
:puff::beer::puff:

Tak s timto jsem mel taky problem i ted,jsme preinstaloval PC jsou to 2 dny,mam Firefox 3 ,bez doplnku! a zabira to 55 528 využití paměti v klidu,otevrene jedno okno.Predtim ,nez jsme to preindnstaloval,tak jsme mival vytizeni CPU 100% kolisave,ale hodnoty nad 75%. Taky mam 512mb ram a Intel Celeron D 2,66GHz.Nastesti uz bude nove nadupane Pcíčko,takže už nějaké problémy s Firefoxem doufám nebudou .:-).