Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Firefox 100% z CPU

Este raz caute, mam este jeden dotaz. Ked spustim Firefox tak sa mi vyrazne spomali PC a procak zacne ist na 100%. Cim to asi moze byt? SKusal som aj preinstalovat Windows, ale znova je to tak ako to bolo. Musim vo Firefoxe nieco inac nastavit? Vopred diky. Edi

Tak s timto jsem mel taky problem i ted,jsme preinstaloval PC jsou to 2 dny,mam Firefox 3 ,bez doplnku! a zabira to 55 528 využití paměti v klidu,otevrene jedno okno.Predtim ,nez jsme to preindnstaloval,tak jsme mival vytizeni CPU 100% kolisave,ale hodnoty nad 75%. Taky mam 512mb ram a Intel Celeron D 2,66GHz.Nastesti uz bude nove nadupane Pcíčko,takže už nějaké problémy s Firefoxem doufám nebudou .:-).