Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem bezdrátová síť

přeji krásné vánoční svátky, vím že jeklid ,pohoda. ale určitě existují i lidé jako já,kteří sednou za počítač i o svátcích,prosím moc o pomoc, už jednou jste mi pomohli, předem děkuji za jakoukoliv radu, dcery dostaly od Ježíška připojení na druhý počítač přes bezdrátový router D-LINK DKT-400.Mám Windows XP, po vložení instalačního CD,postupuji přesně podle pokynů,připojím router, kabely do modemu a do PC , internet na přístroji bliká, funguje připojení, ale dokončit instalace nelze,hlásí to"Internetový kabel není správně připojen,zkontrolujte připojení kabelu" nevím co přesně mám udělat kabely jsou normálně zastrčené, prosím poradí mi někdo.Připojení mám přes modem a dále anténu.

buď jsi nerozchodil nastavení wifi v routeru, nebo v notebooku.
abys ověřil že máš normálně nastavenou síť, připoj ntb přímo kabelem (třeba si půjč ten od pc).
"hlášení kontroly připojení kabelu": asi tuhneš u nesmyslného windows-původce připojení k síti - a místo "připojení pro domov a kancelář přes lan" laboruješ s nesmyslným "připojení k internetovému poskytovateli", které rozhodně nepočítá s žádným domácím routerem.

čili dokonči připojení k netu přes kabel, a napiš zda je u obou pc po kabelu ok.
pak napiš jak je to s wifi: v routeru nastaveno? notebook signál detekuje?