Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prevod lp na cd

zdravim,
poradi nekdo jak prevest stare lp desky na cd.pro nekoho treba hloupy dotaz,ale ja se v tom vubec nevyznam.uceny z nebe nespadl.
dekuju V.

v hospode by jsemsi pro tebe asi dosel

No jo, asi seš zvyklej na to, že ti hospodskej nosí pívo až pod nos. Ale tam mu za to platíš, tady máš rady zdarma. Takže si přestaň stěžovat na úroveň místních služeb.

Zalezi na tom, co tam mas za prenosku. Pokud magneto-dynamiku, je treba pouzit korekcni predzesilovac (napr. tohle http://www.volny.cz/matejkatvs/prodej/audiovidepris lusenstvi/predzesilovaceaudio/predzesilovaceaudio.h tm#PRE AMP-220 ). Jestli uz gramec disponuje AUX vystupem (zesik zabudovany), staci strcit do line-in a v nejakem (Nero WaveEditor patri k tem lepsim) editoru grabovat, grabovat, grabovat... nasledne upravovat, upravovat, upravovat... az do zblbnuti.

Je dost firtem, co to dělají profesionálně. Pokud to nejsou naprosté rarity, stáhnul bych to odněkud v lepším mp3 ( vyšším,než 192) nebo bezztrátovém .flac , protože to bude práce pro vraha... kdyžtak uveď nějaké příklady toho, co chceš převádět, třeba to někdo má