Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem prevod lp na cd

zdravim,
poradi nekdo jak prevest stare lp desky na cd.pro nekoho treba hloupy dotaz,ale ja se v tom vubec nevyznam.uceny z nebe nespadl.
dekuju V.

Zalezi na tom, co tam mas za prenosku. Pokud magneto-dynamiku, je treba pouzit korekcni predzesilovac (napr. tohle http://www.volny.cz/matejkatvs/prodej/audiovidepris lusenstvi/predzesilovaceaudio/predzesilovaceaudio.h tm#PRE AMP-220 ). Jestli uz gramec disponuje AUX vystupem (zesik zabudovany), staci strcit do line-in a v nejakem (Nero WaveEditor patri k tem lepsim) editoru grabovat, grabovat, grabovat... nasledne upravovat, upravovat, upravovat... az do zblbnuti.

Je dost firtem, co to dělají profesionálně. Pokud to nejsou naprosté rarity, stáhnul bych to odněkud v lepším mp3 ( vyšším,než 192) nebo bezztrátovém .flac , protože to bude práce pro vraha... kdyžtak uveď nějaké příklady toho, co chceš převádět, třeba to někdo má