Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Politý notebook

právě sem si polil svuj notebook pivem:.(, záruka je v prdeli tak rychle prosim jak postupavat, polil sem celou klávesnici.....notebook sem vypnul tak rychle jako nikdy, leží na větráku, mam ještě něco udělat? de sundat klávesnice nebo tak? vym že mě nemáte rádi ale ten notebook za nic nemůže, je sotva 4 měsíce stár....díky moc
Změna předmětu, původně: PROSÍM POMOC!!!!!! politý notebook (anarchist)

neviem co chces so zarukou riesit. toto ti nikde na zarucny servis nevezmu. klavesnica sa rozobrat da, otazka je, co sa tomu vsetko moze stat. vyber stade baterku, odpoj od napajanaia a nechaj schnut tak 2 dni. potom to skus zapnut. uvidis co bude blbnut. ak nic, mozes si gratulovat. ale ak nieco odislo bez s tym do servisu a priprav sa na opravu ktora stoji zopar tisic...

nn, paměť mam vzlášť otvor na jeden šroub, ten když sundám tak je tam pouze paměť a nic dalšího, ta značka je určitě klávesnice, sou tam na tom tlačítka a vede od toho kabel, pak jsou ještě 2 otvory s diskem a wifi a okolo šrouby co drží asi celej notebook pohromadě, na klávesnici sou tu pouze tajty dva

státní tamejství vykecáno, HP compag 6735s, klávesnici jsem sundal, pod ní to vypadá docela dobře, ale touchpad nebo jak se tomu dotykovýmu krámu řiká dostal plnej zásah, vyndal sem i disk a ten je suchej jako nikdy, u wifi je taky krásně a u pamětí též, doufám že bude jen opatlaná klávesnice:.( ale k tomu touchpadu se nemohu dostat...

Nechci strašit. Nedávno jsem politý noťas řešil. Rozebral, vypucoval izopropylem, klávesnici se nezdařilo rozjet, asi čtyři klávesy stávkovaly. Říkám si nevadí, dáme externí USB. Prdlajs. USB řadič je pod klávesnicí a dostal plný zásah, totál kaput. Výsledk: Noťas prakticky na vyhození.

tak sem ho dnes poprvé spustil, nabíhá v pohodě, ale nefunguje několik písmen na klávesnici, nemůžu ani zadat heslo, usb klávesnici doma nemam takže než se dovim co je vše ostatní v piče tak to krapet potrvá.... kupodivu funguje i touchpad kterej to asi vodnes nejvíc.....

tak už sem sehnal i USB klávesnici, ta na notebooku se pomalu rozebíhá, zatim vim že nefujguje "f" jinak ostatní zatim OK (až na to že to trochu mlaská), podle mě mi notebook zachránila chladící podložka, ten noťas na ní je nakloněnej jak sviň tak to hned stejkalo, do servisu pude asi jenom na očistu karoserie ze spod, doufám že to nebude nějaká pálka. Díky moc za pomoc, možná kdybych v tu chvíly nepřemejšlel že je 12000 v piče tak bych možná zachránil i to "f" :-D, du si pro pivo:beer: