Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fifa09

Dobrý den,
zatim jsem u předchozis ročníku fify nemel žádne problemi, až ted u fify09 - menu,sestavy běží v pohodě, ale pak se to pokaždé sekne kdyz hrači nastupují na hrací plochu. Mam AMD Athlon 64 procesor 2800+ 1.80 GHz, 512 RAM, NVIDIA GeForce FX 5200. Chci se zeptat jestli by nestačilo jen zvyšit RAM nebo musím udělat upgrade?Hraji pouze fifu a nhl.Díky

Caw hele mám ten samí problém akorát že já FIFU vůbec nespustím kvůli grafické kartě.
U tebe bych to viděl na procesor.
Minimální požadavky:
Procesor: 2.4 Ghz
Operační paměť: 512 RAM XP
1 GB Vista

Grafická karta: 128
Nividia GeForce 6600 a lepší
ATI Radeon 9800 a lepší

(mě se to nespustí protože mam grafickou karta ATI RADEON 9200:.()

No já si taky myslel že stači koupit jen novou graiku, ale od tří lidi co pičítace sestavujou jsem dostal odpoved že dnesní grafiky fungujou na DDR 2 a a že když mam DDr 1 tak musim vymenit i základní desku atd. Dále že sběrnice jsou pci-e a ja mam pci. Tak teda nevim - jde teda vymenit jen ta grafika nebo co musim udelat?Diky

Jo jo AGP, ale když najedu na grafiku tak tam mam umístění sběrnice PCI - sory, ale tomuhle moc nerozim takže asi písu blbosti:-(...................... a další perla - jak naistaluju ten driver a ten ovladač chipsetu? Jinak díky za rady a trpělivost, ale tohle fakt neni moje oblast.

Tak jsem tam naistaloval ty ovladace z té adresy a hra uz se nesáka kdyz hraci nastupuji, ale jeste se to seka pri hre. Jdou aktualizovat nejak ty ovladace sbernice a AGP - koukam že tam mam hodne staré. Bohuzel CD k desce zrejme nemam. Díky a jeste jednou sory že písu kraviny, ale fakt to moc zatim nepobiram:-(

Ano, lepší grafika by se ti hodila. Má to však háček: sehnat grafiku do AGP se slušným výkonem je docela těžký. Nový se už moc neprodávají (nebo se to nevyplatí koupit, vzhledem k ceně zbytku sestavy) a použitý karty se slušným výkonem si lidi raději nechají. Můžeš to zkusit na www.aukro.cz, ale připrav si tak okolo 1300Kč za slušnou kartu.

A zkus použít tlačítko Odpovědět u příspěvku, na který reaguješ. Vpravo dole u každýho jednoho příspěvku. Bude to pak přehlednější.