Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem fifa09

Dobrý den,
zatim jsem u předchozis ročníku fify nemel žádne problemi, až ted u fify09 - menu,sestavy běží v pohodě, ale pak se to pokaždé sekne kdyz hrači nastupují na hrací plochu. Mam AMD Athlon 64 procesor 2800+ 1.80 GHz, 512 RAM, NVIDIA GeForce FX 5200. Chci se zeptat jestli by nestačilo jen zvyšit RAM nebo musím udělat upgrade?Hraji pouze fifu a nhl.Díky

Jo jo AGP, ale když najedu na grafiku tak tam mam umístění sběrnice PCI - sory, ale tomuhle moc nerozim takže asi písu blbosti:-(...................... a další perla - jak naistaluju ten driver a ten ovladač chipsetu? Jinak díky za rady a trpělivost, ale tohle fakt neni moje oblast.

Tak jsem tam naistaloval ty ovladace z té adresy a hra uz se nesáka kdyz hraci nastupuji, ale jeste se to seka pri hre. Jdou aktualizovat nejak ty ovladace sbernice a AGP - koukam že tam mam hodne staré. Bohuzel CD k desce zrejme nemam. Díky a jeste jednou sory že písu kraviny, ale fakt to moc zatim nepobiram:-(