Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání PC - přehřívání

Zdravím pánové a dámy. Můj PC:

Mainboard : Gigabyte GA-MA78G-DS3H
Chipset : Advanced Micro Devices (AMD)
Processor : AMD Athlon 64 X2 6000+ @ 3100 MHz
Physical Memory : 2048 MB (2 x 1024 DDR2-SDRAM )
Video Card : ATI Technologies Inc ATI Radeon Graphics Processor (HD 4670 512MB, gddr3)

Dostal jsem na vánoce LCD monitor (ACER x223w q -šírokoúhlý, 22"). Tím problém začal.
Samozdřejmě se s novým monitorem změnilo rozlišení (zvíšilo). Z ničeho nic se počítač (např při hře) vypne. Při hře se přehřeje na základní desce chladič, který je tesně nad sběrnicí grafiky a teplotní pojistka vypne PC aby se nezničil. Co s tím??? Nevím si už rady :-/.
Testovací hra byla FarCry 2 (všechno na max rozlišení a počítač neměl sebemenší problém - kromě toho vypínání)

Jo, to je klasika. Ty IGP jsou sice hezky vykonne, ale pecou jak peklo samo. Ja mam doma pocitadla na AMD690G a pri pouziti IGP jsou teploty NB cca 65°C. Strcil jsem tam separatni grafiky, interni vypnul, a horko slo o deset celsiu dolu. Furt to topi moc, ale na funkci (ani rostlinare) to vliv nema.