Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamrzá a vymazavaji se hesla

Dobrý den,občas mi zamrzá pc.A když ho restartuji vymazají se hesla...:x:(všude).A když znova tak zase nic.Chtěl bych odhalit co to mohlo způsobit.Mám tento pc nový a nechci ho hned reklamovat...:-/,co může způsobit ze zamrzá?

co může způsobit ze zamrzá?

hocico. bez odskusania komponentov alebo ich testu sa dalej nepohnes. skontroluj si aspon teploty, ci sa nieco neprehrieva. no ak je plombovany, stejne s tym budes musiet do servisu.

A když ho restartuji vymazají se hesla...:x:(všude)

co to znamena?

zamrzá pc.A když ho restartuji vymazají se hesla

tipuju že ve skutečnosti zamrzá internetový prohlížeč, a tím se poškodí databáze v něm uložených automaticky pamatovaných přihlášení ke stránkám. ale dokud to místo místo malování blbých smajlíků nebude tazatel schopen upřesnit, nemá cenu to dál řešit.
a pokud náhodou zamrznutí prohlížeče řeší tvrdým restartem v pc, pak je to případ pro úplně jiného doktora než zdejší poradnu.
čili pro SiQw3: spusť si prohlížeč událostí C:\WINDOWS\system32\eventvwr.exe, a zkoumej k jaké chybě v té době došlo. nebo se rozpomeň cos právě dělal/chtěl dělat, když to zatuhlo.