Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zamrzá a vymazavaji se hesla

Dobrý den,občas mi zamrzá pc.A když ho restartuji vymazají se hesla...:x:(všude).A když znova tak zase nic.Chtěl bych odhalit co to mohlo způsobit.Mám tento pc nový a nechci ho hned reklamovat...:-/,co může způsobit ze zamrzá?

co může způsobit ze zamrzá?

hocico. bez odskusania komponentov alebo ich testu sa dalej nepohnes. skontroluj si aspon teploty, ci sa nieco neprehrieva. no ak je plombovany, stejne s tym budes musiet do servisu.

A když ho restartuji vymazají se hesla...:x:(všude)

co to znamena?