Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem lp do pocitace

uz jsem se tady jednou ptal jak na to.ted prosim o radu tuto.gramofon ma vystup oznaceny jako stary magnetofon.je tam petikolik.Tedy otazka zni-jaky kabel mam pouzit k pripojeni k pc?

My měli PC, kablík jack <-> jack, přechodku jack samice <-> pětikolík, gramochassi. Přechodka stála asi 40 Kč.
Z gramce jsme to nahráli přes program CDex, nařezali a převedli na MP3 a když tam nebylo hafo praskání, ale jen tak přiměřeně třeba před začátkem skladby, tak se to lidem dokonce líbilo, že je to takové autentické.