Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet od UPC, jít do něj či ne?

Zdravim lidicky, chci se pozeptat, po potizich se svym stavajicim providerem zvazuji ukonceni a prechod k jinemu poskytovateli, jelikoz v dome ma natazeny draty take UPC a momentalni nabidka je dosti vyhodna, planuju uprk prave tam, jen bych prosil o informace jak vy kdoz UPC mate jste spokojeni z hlediska dlouhodobeho, jestli mate caste vypadky a pod. jak dobre funguje jejich technicka podpora atd, atd, piste, padz vse musim zmaknout do konce roku, diky za odpovedi.:puff:

UPC mám skoro 2 roky a problém po funkční stránce jen jednou (odešel mi ten jejich modem).
Jinak super věc je jejich infolinka, pokud je někdo masochista, tak doporučuji vyzkoušet (jednou se mi povedlo k nim dovolat už po 24 minutách, nicméně rekord mám 43 min.)

Jsem zákazník UPC cca 6-7 let ( internet + televize) S internetem není problém rychlost sedí + - :-) akorát tento rok se mi zdá že začali občas blokovat porty pro P2P ( hraji Trackmanii). Jinak problém začíná když chceš nějakou jejich sklužbu odhlásit ( v mém případě služby televize).
aLE JINA KJSEM Z 90% spokojen!

Ja blbou zenu mel, uz je prodana :-D tak snad si na mne nezasednou. Mikeš: kdysi jeste za Karnevalu tam vyhravali stejnojmennou pisen od velkeho Kaji, furt dokola do zblbnuti, co ted nevim, mozna nejakou Metallicu, ci co:puff: