Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem internet od UPC, jít do něj či ne?

Zdravim lidicky, chci se pozeptat, po potizich se svym stavajicim providerem zvazuji ukonceni a prechod k jinemu poskytovateli, jelikoz v dome ma natazeny draty take UPC a momentalni nabidka je dosti vyhodna, planuju uprk prave tam, jen bych prosil o informace jak vy kdoz UPC mate jste spokojeni z hlediska dlouhodobeho, jestli mate caste vypadky a pod. jak dobre funguje jejich technicka podpora atd, atd, piste, padz vse musim zmaknout do konce roku, diky za odpovedi.:puff:

No já třeba mám net od UPC. Řekl bych to asi takto.:

a) Co se týče výpadku internetu, tak modem mám spuštěn 24 hodin děnně a bez problému se připojím kdykoliv.žádné výpadky (zatím) neregistruji...je fakt, že televize a ten jejich úžasnej settopbox tak "občas" nechodí, jak by to chodit mělo,je to pomalé, ale to je zas otázka jiná.

b) Pokud chceš od nich internet, tak to jsou rychlí až moc. (bez problému mi vše zařídili během pár dnů). Ale nedej bože, aby jste chtěl od nich někdy odejít... To mají času , jsou problémy a trvá to...

c) teďka nedávno udělali podvod na stávající zákazníky. Stávající zákazníci mají 4 Mbit/s a novým dávají 10 Mbit/s. V lednu by se to mělo "údajně všechno vyrovnat."Vy by jste byl novej zákazník, takže by jste dostal rovnou těch 10 Mbit/s

Ale všechno má své mouchy, že?

Mám internet od UPC víc než rok. Ani jednou výpadek. Přišli, namontovali a jede, tak ani nevím, nic o podpoře.
Tento měsíc jsem řešil případ, kdy na mé doporučení požádal kolega o připojení , které ja na hlavní stánce UPC v akci. 10Mb/s za 490,- Kč. Přišli to zapojit v době, kdy nebyl doma a instalaci podepsala manželka. Po spuštění zjistil, že mu dali starou sazbu Standart 2Mb/490,-. Když to reklamoval, tak se docela bavili a říkali, že někdo vyšší rychlost nepotřebuje a že má smůlu. Dal okamžitě výpověď. Teprve poté a po kraválu mu zapli 10 Mb a od té doby bez problémů.
Takže UPC ano, ale dávat si na ně pozor, jsou to podvraťáci jako každý monopolní moloch.

Jasne, velmi dobre znam problemy s byvalym Karnevalem, net jsem od nich nemel, ale kabelovku jo, nyni jsem vyzpovidal par znamych keri jedou pres UPC a nikdo si celkem nestezuje, navic obchodak znamy mi udelal dalsi dobrou nabidku a to 10/1 mego na rok za tri sta, pry oni maji trochu jine moznosti, tak jsem rozhodnuty to risknout a jit do toho, no skoda ze mne muj stavajici provider vytocil tak blizko konce roku...

UPC mám skoro 2 roky a problém po funkční stránce jen jednou (odešel mi ten jejich modem).
Jinak super věc je jejich infolinka, pokud je někdo masochista, tak doporučuji vyzkoušet (jednou se mi povedlo k nim dovolat už po 24 minutách, nicméně rekord mám 43 min.)

Jsem zákazník UPC cca 6-7 let ( internet + televize) S internetem není problém rychlost sedí + - :-) akorát tento rok se mi zdá že začali občas blokovat porty pro P2P ( hraji Trackmanii). Jinak problém začíná když chceš nějakou jejich sklužbu odhlásit ( v mém případě služby televize).
aLE JINA KJSEM Z 90% spokojen!

Ja blbou zenu mel, uz je prodana :-D tak snad si na mne nezasednou. Mikeš: kdysi jeste za Karnevalu tam vyhravali stejnojmennou pisen od velkeho Kaji, furt dokola do zblbnuti, co ted nevim, mozna nejakou Metallicu, ci co:puff: