Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Externí disk - zasekává se

Při prohlížení filmů z externího hardisku WD 500G připojeného přes USB se po 5 až 30 minutách film zastaví a vypíše " Windows - Zápis se zpožděním se nezdařil, systému se nepodařilo uložit data souboru J:\$Mft. Data byla ztracena. Chyba byla pravděpodobně způsobena selháním hardwaru počitače nebo síťového připojení. Pokuste se uložit soubor jinam." Externí disk má písmeno J a musím ho vypnout a znovu zapnout, aby chodil. Po zaseknutí zmizí obsah složek na disku. Přepnutí disku ze zpožděného zápisu na přímý nepomůže. Mám Win XP SP3, ale dělalo to i u SP2. Po připojení disku k notebooku je vše v pořádku a disk se nezasekne. Za pomoc děkuji.
Změna předmětu, původně: Externí disk (LaKr) (Kráťa)

Jestli mas PCI USB radic, tak pak jedina moznost, ktera zbyva je, ze disk z nejakeho duvodu prestane dostavat stavu a sekne se. Ma ten externi disk sitovy napajec nebo je napajen jen pres USB ? (To znamena chyba je bud v traficku nebo na desce/zdroji tveho PC.)