Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava

Tak si už dva roky šetřím na nové PC a dneska konečně přišel můj velký den a složil jsem si takovou výkonnou sestavu za 100.000CZK :-D Jen mě to plz překontrolujte, jestli všechno bude šlapat, jak má. Bojím se totiž zdroje, mám tam dvoujádrovou grafiku a jen 750W zdroj :-/

KOŠÍK:
kosik.html

Všem, co se zapojí a budou "kritizovat" děkuji 8-)

Když chceš vrazit sto litrů do sestavy, tak nemáš pár korun na licenci Windows?
Sorry, ale řadím tě do kategorie provokatérů, kteří svůj dotaz nemyslí vážně. Prostě jsi projel ceník a narval tam, co by se ti líbilo. 16GB RAM je ti na nic. Chybí ti tam chladič na CPU. Kdyby sis to vážně chtěl koupit za ty prachy, trochu víc bys nad tím přemýšlel. Hlavně, že tam máš všechno svítící. Kupuješ si PC, nebo vánoční stromek?
A zdroj LC power? Děláš si prdel? Opravdu tomu nerozumíš, jen si tady střílíš z lidí.

Souhlas s tebou ta sestava je pěkně debilně postavená..................jenom tady provokuje a tet čeká že se tady budeme hádat a dělat ze sebe šašky.!

A ta sestava je pěkně na hov** tahle sestava (myslim tu krabici bez UFO věcí) má cenu tak 15-18 000 (prostě za 18 000 sestavím mnohem lepší sestavu)

Bohužel, změť hardware.

Už ten zdroj... LC "světélkující" a mnoho dalšího "světla"...

To je asi vtip k Silvestru :).

Ani jedna z nejvýkonnějších grafik to nezachrání. I kdyby svítila na míle daleko...

Edit: skříň není zas tak malá, dobrá, ne že by nebyly snad kvalitnější v takové ceně kompletu

Dobře, díky za rady a asi jdu stavět novou sestavu. Jinak doporučovali by jste mi kombinaci AMD+ATI a nebo Intel+nVidia ? Jinak procesor 2 jádrový, nebo 4 jádrový ? Bude mi stačit 8GB ram ? Grafiku jednu a nebo dvě ? Budou mi stačit 2TB HDD ?

Bude ti stačit 4GB RAM. Pro běžného uživatele je to až až. Grafiku si kup jednu. Dvě produkují příšerný teplo - špatně se to chladí, pokud chceš i tichej počítač. Procesor raději rychlejší dvojjádro. A kolik disků? To musíš vědět sám, kolik potřebuješ místa. 1TB je až až, stejně tam uložíš filmy, na který se stejně nepodíváš.
A vynech ty příšerný blikající kraviny, pokud to máš na hry a ne na machrování před kámošama. Stejně čučíš do monitoru, ne do bedny.