Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sestava

Tak si už dva roky šetřím na nové PC a dneska konečně přišel můj velký den a složil jsem si takovou výkonnou sestavu za 100.000CZK :-D Jen mě to plz překontrolujte, jestli všechno bude šlapat, jak má. Bojím se totiž zdroje, mám tam dvoujádrovou grafiku a jen 750W zdroj :-/

KOŠÍK:
kosik.html

Všem, co se zapojí a budou "kritizovat" děkuji 8-)

Dobře, díky za rady a asi jdu stavět novou sestavu. Jinak doporučovali by jste mi kombinaci AMD+ATI a nebo Intel+nVidia ? Jinak procesor 2 jádrový, nebo 4 jádrový ? Bude mi stačit 8GB ram ? Grafiku jednu a nebo dvě ? Budou mi stačit 2TB HDD ?

Bude ti stačit 4GB RAM. Pro běžného uživatele je to až až. Grafiku si kup jednu. Dvě produkují příšerný teplo - špatně se to chladí, pokud chceš i tichej počítač. Procesor raději rychlejší dvojjádro. A kolik disků? To musíš vědět sám, kolik potřebuješ místa. 1TB je až až, stejně tam uložíš filmy, na který se stejně nepodíváš.
A vynech ty příšerný blikající kraviny, pokud to máš na hry a ne na machrování před kámošama. Stejně čučíš do monitoru, ne do bedny.