Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Wifi usb modem

ahoj, naistaloval jsem na novy pc stary wifi usb modem, ktery funguje i na starem pc. pri pripojeni k firemni siti v domene to chce sitovy klic, ktery vubec neznam. Nevite ja kse da zjistit nebo zmenit?

a co moduluje a demoduluje?

FYI: 802.11a/b/g/n definuje ethernetové rámce, žádný modulovaný signál.

edit: ale jestli jezdíš do práce osobní plachetnicí, nebo veřejným parníkem, tak to tě potom chápu.

Ano, hodláš se připojit k nějakému zařízení v té síti. Velmi pravděpodobně to bude nějaký AP nebo router. Ale pokud se k němu nedokážeš připojit, pak stejně žádný klíč nezjistíš. Můžeš jej ale vyresetovat a nastavit znova (máš-li potřebné znalosti o tom, co je to zač a jak se to nastavuje). Proto je odpověď taková, jaká je.
Příměr: stojíš přede dveřmi pokoje. Jsou zavřené a ty víš, že klíč je v tom pokoji. Druhý má správce domu. Jak to vyřešíš?